Ściąganie muzyki mp3 na komputer - Muzyka za darmo, najlepsza muza do auta, najlepsze mp3, składanki disco polo do pobrania
Wyszukiwarka Mp3

Chmurka Tagów

Zespół VIPOdance

Zespół nurtu muzyki Disco Polo

Zespół powstał pod koniec 2018 roku , w którego skład wchodzi Łukasz Czyba i Szymon Iskra .Muzyka jest naszą pasją. Na naszym koncie mamy takie utwory jak:
– Daria ,Darina –

A już w Maju premiera naszego nowego utworu , zapraszamy do śledzenia naszego fanpage https://www.facebook.com/Vipodance/ ; .
Na chwile obecną zapewniamy 30 minut własnego repertuaru. Czeka na Was moc pozytywnej energii i mnóstwo imprezowych hitów.
Naszymi osiągnięciami mimo tak krótkiego czasu są koncerty w Klubie Viva Rybno , Banderoza Witonia jak zarówno koncerty charytatywne . Już 10 Maja będziecie mogli nas zobaczyć na Festivalu Disco Polo w Piekarach Śląskich.
Zarówno możecie nas usłyszć w Radiu Express.

– Lans na maxa –


– Daj mi usta –

 .
Ściąganie muzyki mp3 na komputer
Muzyka za darmo, najlepsza muza do auta, najlepsze mp3, składanki disco polo do pobrania
Odjazdowa-muza.pl- to portal którego zadaniem jest promowanie muzyki jak i artystów ją tworzących. Specjalnie selekcjonowana, starannie dobierana by zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Jeżeli chcesz nam pomóc rozwijać portal polub nas i udostepnij naszą stronę na facebooku. Pomóż nam tworzyć największą bazę najlepszej muzyki. darmowe mp3 , muzyka klubowa.

Pamiętaj. Udostepnienie nic nie kosztuje a nam bardzo pomaga.

Wyszukiwarka mp3 - mp3 disco polo do pobrania, mp3 club, mp3 dance, mp3 dubstep, mp3 electro-house, mp3 hands up, mp3 hardstyle, mp3 house, mp3 techno do pobrania, mp3 trance

2013-2019 Właściciel odjazdowa-muza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników serwisu odjazdowa-muza.pl