Wyszukiwarka Mp3

Szukaj w:

Chmurka Tagów


Zespół Majkel

Zespół Majkel Na facebooku

Szukając zupełnie nowych twarzy na scenie disco polo, można znaleźć wielu świeżych artystów, którzy wielokrotnie udowadniają, że ich produkcje są na tak samo wysokim poziomie, co profesjonalistów którzy są już na scenie od wielu lat. Często może okazać się nawet, że zupełnie nowy powiew świeżości, wprowadzi zupełnie nową jakość, której do tej pory nie było! Przykładem takiej twarzy na rynku disco polo, może być między innymi zespół Majkel, czyli młody wokalista który nazywa się Michał Wszeborowski.

W szybkim tempie zdobywa on coraz większą ilość fanów i popularność, o czym świadczyć mogą między innymi pozytywne komentarze pod utworami, coraz większa ilość wideoklipów, a przede wszystkim bardzo duża ilość wyświetleń, której nie powstydziłby się żaden profesjonalny artysta, będący już długo na rynku. Z pewnością wiele osób czeka na to, co pokaże nam Majkel w następnych produkcjach i z pewnością nie będziemy zawiedzeni, patrząc na jakość poprzednich utworów, które trzymały najwyższy poziom.

Zapraszamy do słuchania i oglądania produkcji tego właśnie artysty 🙂

MAJKEL- TAKA PARA JAK MY

MAJKEL – ROMEO

MAJKEL & PATRYCJA – GORZKA ZDRADA (OFFICIAL VIDEO) 2018

MAJKEL & SEQUENCE – NIESPOTYKANA DZIEWCZYNA

MAJKEL & TOM SOCKET – NATURALNA (JAK WODA MINERALNA)

MAJKEL – MIŁOŚĆ JAK Z BAJKI 

MAJKEL & SEQUENCE – KOCHAĆ DO RANA (POD PRYSZNICEM) 

MAJKEL & SEQUENCE -CIĄGLE MÓWISZ NIE

 .
Odjazdowa-muza.pl- to portal którego zadaniem jest promowanie muzyki jak i artystów ją tworzących. Specjalnie selekcjonowana, starannie dobierana by zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Jeżeli chcesz nam pomóc rozwijać portal polub nas i udostepnij naszą stronę na facebooku. Pomóż nam tworzyć największą bazę najlepszej muzyki. darmowe mp3 , muzyka klubowa. Pamiętaj. Udostepnienie nic nie kosztuje a nam bardzo pomaga.

2013-2018 Właściciel odjazdowa-muza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników serwisu odjazdowa-muza.pl