Ściąganie muzyki mp3 na komputer - Muzyka za darmo, najlepsza muza do auta, najlepsze mp3, składanki disco polo do pobrania
Wyszukiwarka Mp3

Chmurka Tagów

Zespół Eratox Na facebooku
Zespół Eratox – za co ich tak kochamy?

Znacie grupę Eratox? Wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać tego fantastycznego zespołu przedstawiamy grupę Eratox, którą tworzą: wokalista Przemek, Maciek, Marcin i Patryk.

Swoją popularność zespół Eratox zawdzięcza takim produkcjom, jak „Będę czekał na Ciebie”, „Anka Barmanka”, „Dziewczyna ze zdjęcia”. Dowodem na nieustannie rosnącą popularność zespołu Eratox jest utwór „Numerek”, który w serwisie YouTube został odtworzony już ponad milion razy!

Grupa Eratox rozwija się coraz szybciej. Grają coraz więcej koncertów, zdobywają rzesze fanów oraz tworzą nowe utwory. Ich kariera nabrała tempa zaraz po udziale i zwycięstwie słynnego talent show „DiscoStar” emitowanego na antenie telewizji Polo TV.

Chłopakom życzymy kolejnych milionów wyświetleń, pod każdą kolejną produkcją!

Koniecznie poznajcie zespół Eratox! Na naszej stronie znajdziecie najlepsze teledyski i mnóstwo MP3 do słuchania i pobrania!

Teledyski Zespołu, Zapraszamy do oglądania i słuchania.

ERATOX – W Sercu Zamieszkaj

ERATOX – Powiedz Jak

ERATOX – Pokochaj jak ja

SMASH! & ERATOX – Zauroczyłem się


Eratox – Przeznaczenie


Eratox i Przyjaciele – Świąteczny czas


ERATOX – Bo Tylko Ty

ERATOX – Taki moment

Eratox – Zakochaj się


Eratox – Numerek


Eratox – Będę czekał na Ciebie


Eratox – Dziewczyna ze zdjęcia


Eratox – Anka Barmanka

Eratox – Ja śpiewam do Ciebie dziewczyno

Eratox – Piękny sen

 .
Ściąganie muzyki mp3 na komputer
Muzyka za darmo, najlepsza muza do auta, najlepsze mp3, składanki disco polo do pobrania
Odjazdowa-muza.pl- to portal którego zadaniem jest promowanie muzyki jak i artystów ją tworzących. Specjalnie selekcjonowana, starannie dobierana by zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Jeżeli chcesz nam pomóc rozwijać portal polub nas i udostepnij naszą stronę na facebooku. Pomóż nam tworzyć największą bazę najlepszej muzyki. darmowe mp3 , muzyka klubowa.

Pamiętaj. Udostepnienie nic nie kosztuje a nam bardzo pomaga.

Wyszukiwarka mp3 - mp3 disco polo do pobrania, mp3 club, mp3 dance, mp3 dubstep, mp3 electro-house, mp3 hands up, mp3 hardstyle, mp3 house, mp3 techno do pobrania, mp3 trance

2013-2019 Właściciel odjazdowa-muza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników serwisu odjazdowa-muza.pl