Wyszukiwarka Mp3

Szukaj w:Radio DiscopartyChmurka Tagów


Radio Discoparty.pl Wielki powrót.

Radio discoparty.pl niegdyś jedno z większych radio internetowych w Polsce po blisko 4 latach przerwy znów gra dla wielu wiernych słuchaczy. Radio w czasach swojej świetności przyciągało setki słuchaczy, fanów muzyki disco polo, dance , club i wielu innych gatunków muzycznych. Zrzeszało ono w sobie wielu świetnych Prezenterów/ Dj którzy swoimi audycjami sprawiali że czas spędzony na słuchaniu tej stacji płynął bardzo szybko i przyjemnie.

Bardzo cieszy nas fakt iż podjęto decyzję o reaktywacji radia i my jako portal z muzyką postanowiliśmy wesprzeć właśnie radio discoparty.pl w jego rozwoju .

Miejmy nadzieję że powtórzy ono swój sukces ponownie a nawet po lepszy wynik słuchalności i rozpoznawalności .

Od dziś na naszej stronie mogą Państwo słuchać właśnie tej stacji. W lewej kolumnie został dodany player który to umożliwia.

Zapraszam Serdecznie do słuchania i Pozdrawiamy.

Zespół
Odjazdowa-muza.pl

 .
Odjazdowa-muza.pl- to portal którego zadaniem jest promowanie muzyki jak i artystów ją tworzących. Specjalnie selekcjonowana, starannie dobierana by zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Jeżeli chcesz nam pomóc rozwijać portal polub nas i udostepnij naszą stronę na facebooku. Pomóż nam tworzyć największą bazę najlepszej muzyki. darmowe mp3 , muzyka klubowa.

Pamiętaj. Udostepnienie nic nie kosztuje a nam bardzo pomaga.

Wyszukiwarka mp3 - mp3 disco polo, mp3 club, mp3 dance, mp3 dubstep, mp3 electro-house, mp3 hands up, mp3 hardstyle, mp3 house, mp3 techno, mp3 trance

2013-2018 Właściciel odjazdowa-muza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników serwisu odjazdowa-muza.pl