Ściąganie muzyki mp3 na komputer - Muzyka za darmo, najlepsza muza do auta, najlepsze mp3, składanki disco polo do pobrania
Wyszukiwarka Mp3

Chmurka Tagów

MiłyPan i jego największy hit Małolatki

Miły Pan to kolejny projekt artystyczny gatunku disco polo. Pseudonim artystyczny nie został wybrany przypadkowy. Patrząc na świeżą i młodo wyglądającą twarz wokalisty, można dostrzec w niej wiele pozytywnych cech. Jedna z nich to wzbudzający zaufanie, bardzo szczery uśmiech. Szerokie usta, pełne i proste uzębienie, a do tego modna fryzura. To wszystko tworzy atrakcyjny image, podobający się paniom w każdym wieku. Oczywiście muzyka disco polo rządzi się swoimi prawami, dlatego Miły Pan zadbał o to, aby wypuścić na rynek prawdziwy hit. Jego pierwszym utworem jest kawałek Małolatki.

Małolatki celnie wpisuje się w nurt współczesnego disco polo

Atrakcyjny wideoklip utworu, został oparty na sprawdzonej formule. Prosty, acz bardzo charakterystyczny układ choreograficzny, jasne i nowoczesne wnętrza, a także duża ilość pięknych modelek, od których nie sposób oderwać wzroku. To oczywiście celowy zamysł, dedykowany pod męską część publiczności. Miły Pan przygotował również coś dobrego również dla kobiet. Wysportowana i umięśniona sylwetka oraz modne ubranie, nieuchronnie przyciąga wzrok damskiej części widowni. Kawałek w bardzo krótkim czasie wspiął się na szczytowe pozycje list przebojów muzyki disco polo.

Kim jest Miły Pan i co oznacza dla niego muzyka disco polo

Analizując historię Miłego Pana, nie znajdziemy wielu zaskakujących lub kontrowersyjnych faktów. Można to tłumaczyć jego stosunkowo młodym wiekiem i dopiero co zakończonym etapem edukacji. Działalność na scenie disco polo można łatwo wytłumaczyć jego miłością i pasją do muzyki polskiej i znakomitym talentem wokalnym. Jest on w dalszym ciągu udoskonalany, poprzez uczestnictwo w regularnych kursach i zajęciach.

Disco polo nieustannie przynosi nowe gwiazdy

Każdy, dla kogo muzyka disco polo jest ważna, na pewno zauważył jak wiele nowych artystów pojawiło się w ostatnim czasie na scenie. Część z nich tak szybko zgasła, jak szybko się zaświeciła. Inni pomimo bardzo spektakularnych premier, w dalszym ciągu cieszą się dużą popularnością i sympatią, wydając coraz to nowe hity. Właśnie w tej grupie widzimy Miłego Pana i życzymy mu dalszych muzycznych sukcesów.

 .
Ściąganie muzyki mp3 na komputer
Muzyka za darmo, najlepsza muza do auta, najlepsze mp3, składanki disco polo do pobrania
Odjazdowa-muza.pl- to portal którego zadaniem jest promowanie muzyki jak i artystów ją tworzących. Specjalnie selekcjonowana, starannie dobierana by zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Jeżeli chcesz nam pomóc rozwijać portal polub nas i udostepnij naszą stronę na facebooku. Pomóż nam tworzyć największą bazę najlepszej muzyki. darmowe mp3 , muzyka klubowa.

Pamiętaj. Udostepnienie nic nie kosztuje a nam bardzo pomaga.

Wyszukiwarka mp3 - mp3 disco polo do pobrania, mp3 club, mp3 dance, mp3 dubstep, mp3 electro-house, mp3 hands up, mp3 hardstyle, mp3 house, mp3 techno do pobrania, mp3 trance

2013-2019 Właściciel odjazdowa-muza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników serwisu odjazdowa-muza.pl